Game cartridges

StarCraft II to gra strategiczna, w której gracze kontrolą jedną z trzech ras: Zergów, Terran lub Protossów. Celem gry jest zniszczenie wszystkich jednostek i struktur przeciwnika.

StarCraft II jest podzielony na trzy części: kampanię dla jednego gracza, tryb wieloosobowy i mapy edytorskie. W kampanii dla jednego gracza gracz kontroluje jedną z trzech ras i walczy przeciwko drugiej lub trzeciej rasie. W trybie wieloosobowym gracze mogą walczyć przeciwko sobie lub współpracować w ramach jednej z trzech ras. Mapy edytorskie pozwalają graczom na tworzenie własnych map i scenariuszy.

Protoss

Wysocy i smukli, przybysze z planety Aiur, Protossi to jedna z trzech ras w grze StarCraft. Posługują się wspaniałą technologią i potężnymi psionikami. Protossi to mistrzowie energii i światła. Jako jedyna rasa mają dostęp do kwantowej broni, która pozwala im przenosić się z miejsca na miejsce w przestrzeni.

Zerg

Zergowie to rasa obcego życia, która pojawiła się w grze StarCraft. Zergowie są jedną z trzech ras grywalnych w StarCraft. Zergowie są najbardziej liczebną i jedną z najbardziej zróżnicowanych ras w StarCraft. Zergowie żyją w koloniach, które są sterowane przez jedną matkę. Zergowie są w stanie szybko się rozmnażać i produkować nowe jednostki. Zergowie są głównie znani ze swojej szybkości i zdolności do ataku z zaskoczenia.

Terranie

Terranie to rasa, która pochodzi z planety Terra. Jest to jedna z trzech głównych ras w uniwersum StarCraft. Terranie mają tendencję do budowania swoich struktur na powierzchni planety, a nie w kosmosie, jak to mają protosi i zergowie. Terranie to rasa, która jest bardzo podobna do ludzi. Są oni wysocy i mają ciemną karnację. Terranie posiadają bardzo dobrą technologię, która jest również wykorzystywana przez inne rasy. Terranie są bardzo dobrymi wojownikami, a ich główną bronią są karabiny laserowe.

Related Posts